Login |   Wednesday 19 January 2022
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
مجموعه جشنواره های شهروند آفتابی
24
فراخوان چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه اراک
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، پس از برگزاری موفق سه دوره از جشنواره ملی داستان کوتاه اراک همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی چهارمین دوره این جشنواره با انتشار فراخوان آغاز خواهد شد.متن فراخوان این جشنواره به شرح ذیل می باشد: داستان کوتاه موضوعات محوری جشنواره 1- شهر، کالبد شهری و شهروند- فرهنگ تر... ادامه »
24
فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعرطنز اراک
چکیده: پس از برگزاری سه دوره از جشنواره ملی شعرطنز اراک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهارمین دوره این جشنواره نیز به صورت ملی برگزار خواهد شد.متن فراخوان این جشنواره به شرح ذیل می باشد: موضوعات محوری جشنواره 1- شهر، کالبد شهری و شهروند - فرهنگ ترافیک - حفظ و نگهداری از فضای سبز - حفظ و نگهداری از منظر ... ادامه »
08
اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من؛ از اول مرداد ماه سال جاری با اعلام فراخوان عمومی به طور رسمی آغاز به کار کرد. در این جشنواره تعداد 161 کاریکاتوریست با ارائه 546 اثر به دبیرخانه جشنواره با هم رقابت داشتند که در پایان هیات داوران جشنواره؛ جواد علیزاده، محسن نوری نجفی و علی شعبانی پس از ب... ادامه »
07
برگزاری آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر+ من
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من، صبح امروز ۷ آذر ماه سال جاری، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی، مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک، سورانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی و املاک، نادری... ادامه »
06
آثار راه یافته به مرحله نهایی چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من مشخص شد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهردرای اراک، دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من گالری آثار راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره را منتشر نمود. هنرمندان گرامی می توانند حداکثر تا تاریخ 27 آبان ماه هرگونه نظر یا مغایرت با متن فراخوان را از طریق شماره 08633681870 یا پست الکترونیکی cartoon.arak@gmail.com اعلام نمایند. بدیهی است ... ادامه »
06
برگزاری نشست داوری چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک نشست داوری چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من با حضور داوران و دبیر جشنواره در محل دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار گردید. در این نشست پس از بازبینی 546 اثر راه یافته به داوری از 161 شرکت کننده در این جشنواره، نفرات برتر و آثار برگزیده جهت حضور در نمایشگاه آثار مشخص شدند. لاز... ادامه »
16
تمدید مهلت ارسال آثار چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: نظر به سؤال‌های مکرر کاریکاتوریست‌های محترم درخصوص مهلت نهایی ارائه آثار، با عنایت به ترافیک بالای پست الکترونیکی جشنواره در روزهای پایانی، بنابر تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره مهلت ارسال آثار تا تاریخ 30 مهرماه تمدید گردید. توصیه می‌شود کاریکاتوریست‌های محترم آثار خود را هر چه سریعتر به پست الکترونیکی ارائه شده در متن فراخو... ادامه »
02
آغاز فراخوان چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر اراک با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت‌های آنها در ارتباط با شهروندان، خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیرگذار بر ذهن مخاطب و بسترسازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی اقدام به برپایی سلسله جشنواره‌های شهروند آفتابی نموده است. در همین راستا فراخوان چه... ادامه »
28
ایجاد نشاط و شادمانی در جامعه با تدوین برنامه‌های بلند مدت در حوزه فرهنگ
چکیده: شهردار اراک در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه بیان داشت ادامه »
27
آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی هنری شهروند آفتابی برگزار می‌شود
چکیده: آیین تجلیل از برگزیدگان سومین جشنواره ملی شعر طنز اراک و سومین جشنواره ملی داستان کوتاه اراک، پنجشنبه 28 تیرماه، در فرهنگسرای شهر برگزار می‌شود. این آیین با اجرای رضا رفیع طنزپرداز و با حضور راضیه تجار، صابر قدیمی، مجید قیصری، اسماعیل امینی، ناصر فیض، خسروعباسی خودلان از فرهیختگان ادبی کشور تشکیل خواهد شد.
08
آغاز داوری آثار رسیده به سومین جشنواره ملی داستان کوتاه و سومین جشنواره ملی شعر طنز اراک
چکیده: پس از پایان مهلت ارسال آثار دو جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک در 31 فروردین ماه، پس از دسته‌بندی و آماده‌سازی آثار رسیده، فرآیند داوری این دو جشنواره از هفته آینده آغاز خواهد شد. حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با ذکر این مطلب افزود: در بخش شعر طنز تعداد 481 اثر از 184 شاعر از 27 استان کشور و در بخش داستان کوت... ادامه »
15
تمدید مهلت ارسال آثار سومین جشنواره‌های ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک
چکیده: نظر به استقبال پرشمار از سومین جشنواره‌های ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک و حجم بالای آثار رسیده به دبیرخانه این دو جشنواره و با توجه به درخواست مکرر اهالی ادب علاقمند به شرکت در این دو جشنواره، مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ 31 فروردین 1397 تمدید گردید. با توجه به فرصت مناسب داده شده جهت ارسال آثار، به علاقمندان جهت شرکت در این جشنوار... ادامه »
02
فراخوان سومین جشنواره ملی داستان کوتاه اراک
چکیده: پس از برگزاری موفق دو دوره از جشنواره ملی داستان کوتاه اراک سومین دوره این جشنواره به صورت ملی برگزار خواهد شد. متن فراخوان این جشنواره به شرح ذیل می‌باشد: داستان کوتاه موضوعات محوری: 1- شهروندی: فرهنگ ترافیک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، حفظ و نگهداری فضای سبز، مدیریت پسماند و تفکیک زباله، ایمنی و آتش‌نشانی، حفظ و نگهداری از من... ادامه »
01
فراخوان سومین جشنواره ملی شعر طنز اراک
چکیده: پس از برگزاری موفق دو دوره از جشنواره ملی شعرطنز اراک سومین دوره این جشنواره به صورت ملی برگزار خواهد شد. متن فراخوان این جشنواره به شرح ذیل می‌باشد: موضوعات جشنواره: شهــر، کالـبد شــهری و شـهروند فرهنگ ترافیک، حفظ و نگهداری فضای سبز، ایمنی و آتش‌نشانی، مسائل محیط‌زیست شهری (آلـودگی هـوا)، مدیریت پسماند و تفکیک زباله، پرداخت عوا... ادامه »
12
آیین تجلیل از برگزیدگان سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: صبح روز جمعه 10 آذرماه طی مراسمی با حضور دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک، کمیجان و خنداب، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و مسئولین استانی و شهری و جمع کثیری از هنرمندان برگزیده کشور، آیین تجلیل از برگزیدگان و افتتاح نمایشگاه آثار منتخب سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من برگزار گردید. سومین جشنواره ملی ک... ادامه »
12
آیین تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: صبح روز جمعه 10 آذرماه طی مراسمی با حضور دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک، کمیجان و خنداب، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و مسوولین استانی و شهری و جمع کثیری از هنرمندان و عکاسان برگزیده کشور، آیین تجلیل از برگزیدگان و افتتاح نمایشگاه آثار منتخب جشنواره در هر دو بخش شهروندی (غیرحضوری) و ویژه (حضوری) برگزار ... ادامه »
11
تقدیر از داوران دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: از داوران دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا تقدیر شد. سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، ضمن تشکر از داوران و شرکت‌کنندگان در این جشنواره گفت: مراسم اختتامیه و آیین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره همزمان با اختتامیه سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من فردا در فرهنگسرای شهر برگزار خواهد شد. کربلایی حسنی ادامه داد: اسماعیل عباسی... ادامه »
04
اطلاعیه ثبت‌نام عکاسان بومی در بخش حضوری دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا
چکیده: عکاسان بومی می‌توانند بدون محدودیت در بخش حضوری دومین جشنواره ملی عکس من و شهر - زشت و زیبا حضور داشته باشند. متن اطلاعیه دبیرخانه جشنواره به شرح زیر می‌باشد: کلیه عکاسان بومی بدون محدودیت می‌توانند با رعایت موارد ذیل برای شرکت در این بخش ثبت‌نام نمایند. 1- ثبت‌نام در روز یکشنبه 5 آذر ماه ساعت 9الی 13 و 15 الی 18 در محل ... ادامه »
30
برگزاری نشست داوری سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: نشست داوری سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من با حضور داوران و دبیران جشنواره برگزار گردید. در این نشست پس از بازبینی 545 اثر راه یافته به داوری نفرات برتر و آثار برگزیده جهت حضور در نمایشگاه آثار مشخص شدند. لازم به ذکر است نفرات برتر این بخش در تاریخ 10 آذر ماه طی مراسمی معرفی و تجلیل خواهند.
20
اسامی منتخبین مدعوبخش ویژه دومین جشنواره ملی عکس من و شهر
چکیده: با عنایت به پایان مهلت شرکت در دومین جشنواره ملی عکس من و شهر – زشت و زیبا، پس از آرشیو آثار دریافتی توسط دبیرخانه جشنواره، تعداد 167 نفر از عکاسان غیربومی متقاضی شرکت در بخش ویژه (حضوری) بوده و تعداد 212 نفر از عکاسان با ارسال 1745 اثر در بخش شهروندی (غیر حضوری) شرکت نمودند. ضمن تقدیر از استقبال کم‌نظیر عکاسان از اقصی نقاط کشور از دومی... ادامه »
07
تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی عکس من و شهر - زشت و زیبا
چکیده: بنا به درخواست جمع زیادی از عکاسان محترم مبنی بر تمدید مهلت جشنواره و تایید شورای سیاست‌گذاری، زمان ارسال رزومه‌ها و شرکت در بخش غیرحضوری تا تاریخ 10 آبان ماه تمدید گردید. توصیه می‌شود عکاسان محترم آثار خود را هر چه سریعتر به پست الکترونیکی ارائه شده در متن فراخوان: (man.shahr96@gmail.com) ارسال و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خ... ادامه »
07
تمدید مهلت ارسال آثار سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: با عنایت به ترافیک بالای ایمیل جشنواره در روزهای پایانی، مهلت ارسال آثار و با توجه به گزارش‌های دریافتی در خصوص مشکل برخی از کاریکاتوریست‌های محترم در ارسال آثار خود به ایمیل جشنواره، بنا بر تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آبان ماه تمدید گردید. توصیه می‌شود کاریکاتوریست‌های محترم آثار خود را هر ... ادامه »
23
اطلاعیه دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا
چکیده: با توجه به تماس‌های مکرر در خصوص محدوده مکانی عکاسی در بخش غیرحضوری جشنواره، به اطلاع کلیه عکاسان عزیز در سراسر کشور می‌رساند: عکاسان محترم می بایست آثار خود را تنها با توجه به محورهای موضوعی مشخص شده در متن فراخوان به ایمیل معرفی شده ارسال نمایند و در این بخش محدودیت مکانی جهت عکس های گرفته شده وجود ندارد. بدیهی است که عکس ها می‌... ادامه »
30
اعلام اسامی داوران دومین جشنواره ملی عکس من و شهر زشت و زیبا
چکیده: اسامی داوران دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا اعلام گردید. بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره اسماعیل عباسی، مهدی مقیم‌نژاد و پیمان هوشمندزاده؛ داوری آثار رسیده به دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا در دو بخش غیرحضوری و حضوری را بر عهده خواهند داشت. همچنین از قبل نیز محمدحسین انصاری به عنوان دبیر و سیدمهرداد شریفی به عنوان دبیر... ادامه »
02
آغاز فراخوان سومین جشنواره ملی کاریکاتور با عنوان شهر + من
چکیده: آغاز فراخوان سومین جشنواره ملی کاریکاتور با عنوان شهر + من سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر اراک با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت های آنها در ارتباط با شهروندان، خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب و بستر سازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی اقدام به برپایی سلسله جشنواره ه... ادامه »
02
آغاز فراخوان دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا
چکیده: آغاز فراخوان دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر اراک با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت‌های آنها در ارتباط با شهروندان، خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب و بسترسازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی اقدام به برپایی سلسله جشنواره&... ادامه »
01
آئین رونمایی از کتب آثار برگزیده جشنواره شهر + من، من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: عصر روز یکشنبه 27 شهریورماه طی مراسمی در جلسه شورای اداری شهرداری از کتاب های شهر + من، من و شهر، زشت و زیبا رونمایی شد. در این جلسه که با حضور سرپرست شهرداری و سایر اعضای شورای اداری شهرداری همراه بود، ضمن رونمایی از این مجموعه توسط سرپرست شهرداری و اعضای شورای اداری و معرفی آن توسط سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، یک نسخه از این مج... ادامه »
04
دومین جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک پایان یافت
چکیده: آئین معرفی و تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک برگزار شد. ادامه »
15
تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک
چکیده: ادامه »
19
فراخوان دومین جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک
چکیده: هم زمان با سالروز میلاد خجسته امام حسن عسگری (ع) فراخوان جشنواره شهروند آفتابی در بخش‌های شعر طنز و داستان آغاز گردید. ادامه »
21
افتتاح نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره ملی عکس و کاریکاتور
چکیده: نمایشگاه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی عکس من و شهر - زشت و زیبا و دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من با حضور دکتر علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر شهر و جمع کثیری از هنرمندان و علاقه‌مندان در نگارخانه فرهنگسرای شهر رسما گشایش یافت. ادامه »
20
برگزاری آئین تجلیل از برگزیدگان اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا، دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: مراسم اختتامیه این جشنواره‌ها با حضور دکتر علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای اسلامی، شهردار و جمعی از مسوولین در فرهنگسرای شهر برگزار شد. ادامه »
20
قطار اولین جشنواره ملی عکس "من و شهر، زشت و زیبا "به ایستگاه پایانی رسید
چکیده: صبح روز جمعه 19 آذرماه طی مراسمی با حضور مسوولان بلندپایه استان و جمع کثیری از هنرمندان و عکاسان نامدار کشور، نمایشگاه آثار منتخب جشنواره در هر دو بخش شهروندی و ویژه افتتاح و در ادامه نیز از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد. ادامه »
20
برگزاری کارگاه تخصصی نگاه خلاقانه به عکاسی شهری
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کارگاه تخصصی نگاه خلاقانه به عکاسی شهری بعدازظهر پنجشنبه18 آدرماه با حضور مجید ناگهی عکاس برتر کشور در سالن جلسات شهرداری برگزار شد. ادامه »
18
آغاز داوری اولين جشنواره ملي عكس من و شهر، زشت و زيبا
چکیده: شب گذشته آثار عکاسان در بخش ویژه (حضوری) اولین جشنواره ملي عكس من وشهر،زشت وزيبا جمع آوری شد.  ادامه »
17
فعالیت 100 عکاس برگزیده و منتخب در بخش ویژه (حضوری) اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا در کلانشهر اراک
چکیده: با حضور قریب 100 عكاس برگزیده بخش ویژه (حضوری) اولين جشنواره ملي عكس من و شهر، زشت و زيبا از دیروز عصر آغاز گردید. پس از پایان عکاسی در این بخش، روز پنج‌شنبه 18 آذرماه داوری آن انجام و نفرات برگزیده مشخص خواهد شد. ادامه »
17
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس و کاریکاتور در اراک
چکیده: مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار کلانشهر اراک با اعلام این خبر که مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس و کاریکاتور روز جمعه 19آذر ماه سال جاری در فرهنگسرای شهر برگزار می‌گردد، اظهار داشت: طی چند سال اخیر شهرداری اراک علاوه بر فعالیت های عمرانی و خدماتی، رویکرد بسیار جدی و فعالی در انجام فعالیت های فرهنگی و ورزشی داشته و در این زمینه نیزتوفیقات بسیاری... ادامه »
16
آغاز ثبت‌نام عکاسان مدعو غیربومی در بخش حضوری اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: آغاز ثبت‌نام عکاسان مدعو غیربومی در بخش حضوری اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا عكاسان غیربومی (پذیرفته‌شدگان غیرحضوری) علاقمند به شركت در بخش ویژه (حضوری) اولين جشنواره ملي عكس من و شهر، زشت و زيبا؛ در15 دوشنبه آذرماه از ساعات 13 الی 16 به هتل پیام واقع در شهرک هپکو مراجعه و در بخش حضوری ثبت‌نام انجام نموده و کارت شرکت در ... ادامه »
15
ثبت‌نام عکاسان کلانشهر اراک برای شرکت در بخش حضوری اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: ثبت‌نام عکاسان کلانشهر اراک برای شرکت در بخش حضوری اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا عكاسان بومی و آزاد علاقمند به شركت در بخش ویژه (حضوری) اولين جشنواره ملي عكس من و شهر، زشت و زيبا؛ امروز یکشنبه 14 آذرماه از ساعات 8 الی 13 به فرهنگسرای شهر واقع در اراک کوی صنعتی مراجعه و در بخش حضوری ثبت‌نام انجام نموده و کارت شرکت در جشنواره ... ادامه »
13
آغاز داوری دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: آغاز داوری دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، جمعه 12 آذرماه ماه با حضور آقایان مسعود شجاعی طباطبایی، مهدی عزیزی و مسعود ضیایی خشویی، داوری دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من آغاز گردید. گفتنی است پس از بررسی و تبادل نظر در نهایت نفرات برگزیده مشخص خواهد شد.
13
اطلاعیه دبیرخانه اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: اطلاعیه دبیرخانه اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا دبیرخانه اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا؛ اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد: به منظور رفع برخی ابهامات و پاسخ به پرسش‌های مطرح شده از سوی برخی عکاسان بومی و شرکت‌کنندگان آزاد در بخش ویژه (حضوری) جشنواره، به اطلاع می‌رساند: نظر به تصمیم شورای سیاست&z... ادامه »
11
لیست اسامی شرکت‌کنندگان در دومین جشنوراره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: اسامی شرکت‌کنندگان در دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من، از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام گردید. ادامه »
11
آغاز داوری جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: آغاز داوری جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا پنجشنبه 11 آذرماه ماه با حضور افشین شاهرودی، فرهاد سلیمانی و مجید ناگهی داوری اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا آغاز گردید. پس از بررسی و تبادل نظر در نهایت نفرات برگزیده مشخص خواهد شد.
09
اسامی منتخبین مدعو بخش ویژه اولین جشنواره ملی عکس من و شهر
چکیده: طی اطلاعیه‌ای از سوی دبیرخانه اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا؛ اسامی راه‌یافتگان بخش ویژه (شرکت در بخش حضوری) اعلام شد. ادامه »
09
نشست هماهنگی اولین جشنواره ملی عکس (من و شهر،زشت و زیبا)
چکیده: نشست هماهنگی اولین جشنواره ملی عکس (من و شهر، زشت و زیبا) در سالن جلسات شهرداری برگزار شد. ادامه »
03
استقبال ویژه عکاسان کشور از اولین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا
چکیده: مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی عکس من و شهر، زشت و زیبا پس از تمدید 10 روزه آن به پایان رسید. ادامه »
01
استقبال کاریکاتوریست‌های کشور از دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من پس از تمدید 10 روزه آن به پایان رسید. ادامه »
18
تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نظر به استقبال پر شمار از جشنواره ملی کاریکاتور "شهر + من" و با توجه به درخواست مکرر هنرمندان علاقمند به شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ 27 آبان ماه 1395 تمدید گردید. ادامه »
18
تمدید مهلت ارسال آثار اولین جشنواره ملی عکس من و شهر - زشت و زیبا
چکیده: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نظر به استقبال پرشمار از جشنواره ملی عکس "من و شهر - زشت و زیبا" و با توجه به درخواست مکرر عکاسان علاقمند به شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ 27 آبان ماه 1395 تمدید گردید. ادامه »
17
فراخوان دومین جشنواره ملی کاریکاتور "شهر + من"
چکیده: ادامه »
17
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس "من و شهر، زشت و زیبا"
چکیده: ادامه »
08
قطار اولین جشنواره ملی داستان کوتاه و شهر طنز اراک به ایستگاه آخر رسید
چکیده: طی برگزاری مراسمی، اولین جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک با اجرای طنزپرداز و مجری توانمند برنامه‌های طنز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران رضا رفیع به کار خود پایان داد. ادامه »
20
تمدید مهلت ارسال جشنواره های ملی داستان کوتاه اراک و شعر طنز اراک
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با توجه به درخواست مکرر اهالی ادب و علاقمندان به شرکت در جشنواره ملی داستان کوتاه اراک و جشنواره ملی شعر طنز اراک، مهلت ارسال آثار این دو جشنواره تا تاریخ 25 فروردین ماه 1395 تمدید گردید. ادامه »
01
فراخوان جشنواره شهروند آفتابی در دو بخش داستان و شعر طنز
چکیده: حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی با ذکر این خبر افزود: علاقمندان به شرکت دراین جشنواره می توانند با مراجعه به سایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یا سایت جشنواره به آدرس: shahrvand-aftabi.arak.ir مراجعه و ضمن مطالعه دقیق جزئیات جشنواره در این دو بخش شرکت نمایند. ادامه »
22
اختتامیه جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من و جشنواره عکس من و شهر - زشت و زیبا
چکیده: اولین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من و جشنواره عکس من و شهر - زشت و زیبا با اعلام برگزیدگان و اهداء جوایز به آنها به کار خود پایان داد ادامه »
14
افتتاح جشنواره ملی کاریکاتور  شهر+ من
چکیده: جشنواره ملی کاریکاتور" شهر+ من " هم زمان با جشنواره عکس "من و شهر - زشت و زیبا " سه شنبه 14 مهرماه با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی، شهردار، تنی چند از مدیران شهرداری و جمعی از شرکت کنندگان جشنواره با هدف ارتباط دوسویه هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت ها و بسترسازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی در فرهنگسرای شهر برگزار شد. ادامه »
11
آغاز داوری جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: داوری اولین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من با حضور علی درخشی، علی جهانشاهی و یاشار قهرمانی آغاز گردید. داوران ابتدا در محل دفتر مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی حضور یافتند. ادامه »
11
سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک میزبان دو جشنواره ملی فرهنگی و هنری
چکیده: دو جشنواره فرهنگی هنری در سطح ملی با شرکت هنرمندان از استان مرکزی و دیگر استان های کشور طی ماه جاری در اراک برگزار می شود. ادامه »
31
اسامی هنرمندان و تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ملی کاریکاتور
چکیده: علی شعبانی دبیر جشنواره ملی کاریکاتور شهر+ من اسامی و تعداد آثار هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره را بدین شرح اعلام نمود: ادامه »
15
اولین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
چکیده: مجموعه جشنواره های آموزش فرهنگ شهروندی شهروند آفتابی مسابقه ملی کاریکاتور  ( شهر + من)  موضوعات محوری: 1- ایمنی و آتش نشانی 1-1 حریق در فضای سبز 1-2 عدم آشنایی شهروندان نسبت به استفاده از کپسول خاموش کننده 1-3 ازدحام مردم در محل حادثه 2- حمل و نقل و ترافیک 2-1 عدم رعایت حق تقدم در رانندگی 2-2 عبور و مرور عابرین پیاده در خیابان ... ادامه »
14
جشنواره عکس من و شهر،زشت و زیبا
چکیده: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کلانشهر اراک با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت های آنها در ارتباط با شهروندان، خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب و بستر سازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی اقدام به برپایی سلسله جشنواره های شهروند آفتابی نموده است. که در این زمان جشنواره عکس با عنوان &l... ادامه »
Copyright (c) 2022 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک    Terms Of Use    Privacy Statement